У Бериславському районі проведено щорічний конкурс “Учень року -2015“

03.04.2015 06:06:27

Бериславщина- це розмаїття талантів. Приємно відчувати і бачити , що наша земля повниться молодими обдаруваннями.

Розумні, вдумливі, креативні учні 10 класів із Бериславських №1, №3, Веселівської, Качкарівської, Кіровської, Шляхівської та Ольгівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів брали участь у щорічному конкурсі “Учень року”. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валерій Корибут і побажав учасникам перемог.

Конкурсною програмою було передбачено декілька етапів. У результаті відбіркового туру найсильніші учні продовжили свою участь у змаганні. У номінації “Ерудит” учасники мали змогу показати свої знання та здібності з різних галузей наук і тільки троє з них продовжили боротьбу в наступних випробуваннях – це учениця Кіровської ЗОШ Діана Михайліченко, учень Ольгівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександр Дворак та учениця Бериславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Тетяна Фоменко.

Під час конкурсу “Оратор” учасники стисло і лаконічно висловили свої думки з обраної теми “Десять кроків до успіху” , проявили ерудицію і знання з географії в конкурсі “Відгадай країну” та розповіли про свої захоплення. Цікавим для учасників та глядачів став конкурс “Підказка“, в якому конкурсанти проявили винахідливість ,уяву і фантазію .

За найбільшою кількістю балів до останнього конкурсу “Дуель” дійшли Діана Михайліченко та Олександр Дворак.

Почесне звання “ Учень року -2015” у нелегкій боротьбі виборов Олександр Дворак, учень Ольгівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Корисні посилання