У День Героїв Небесної Сотні

22.02.2016 16:52:38
У День Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2016 року у Каховці відзначили другу річницю трагічних подій у Києві, коли в результаті снайперських розстрілів із життя пішло 106 учасників Майдану. До організації заходів долучилися волонтери, активісти громадського руху, працівники культури, влада міста та району.

За ініціативи громадської організації “Громадянська відповідальність” у залі будинку культури ім. Фрунзе відбувся вечір-реквієм “Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали…”. Хвилина мовчання, спогади і свічки, пронизливі слова і пісні несли всім присутнім водночас сум і надію на краще майбуття України. Присутні поклали квіти та запалили свічки біля стенду з фотографіями загиблих героїв.

Завершальним акордом цього дня став флеш-моб, організований громадськими організаціями міста та відділом культури Каховської міської ради. На центральну площу міста прийшла, переважно, молодь. Лунають щирі слова ведучого і ось із запалених свічок, завдяки присутнім, з’являється контур Янгола-охоронця, який захистить Україну та її синів своїм крилом.

Корисні посилання