У Херсоні проходить тренінг на тему «Комплексна оцінка інтернатних закладів»

12.12.2019 13:35:38
У Херсоні проходить тренінг на тему «Комплексна оцінка інтернатних закладів»

За ініціативою Херсонської обласної державної адміністрації з 12 по 14 грудня 2019 року у м. Херсоні проходить тренінг за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, а також міжнародної благодійної організації «Lumos Foundation» на тему «Комплексна оцінка інтернатних закладів».

Метою тренінгу є поширення кращих світових практик та досвіду «Lumos Foundation» у сфері захисту та дотримання прав дітей, реформування інтернатної системи догляду за дітьми.

На заході презентовано позитивний досвід Житомирської області в процесі реформування системи догляду за дитиною, у тому числі інтернатних закладів, а також значні результати в даній галузі.

До участі у заході були запрошені представники районів та міст області, які отримають відповідні навички для подальшого впровадженні реформи деінституалізації в області.

Завідувач відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини Ремень О.М. відмітила позитивні показники Херсонщини щодо охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання, зазначивши, що питома вага дітей зазначеної категорії, влаштованих до таких форм, складає майже 97 % від їх загальної кількості (по Україні відповідно 91%), та презентувала завдання та пріоритети реформи системи інституційного догляду в Україні з метою створення умов для повернення дітей у сім’ї та першочергове їх право на виховання в родині.

Галина Булат, координатор діяльності Фонду Lumos в Україні, розповіла про внесок Фонду в реформу деінституалізації в Україні.

 

Корисні посилання