У Каланчацькому районі відбулася нарада з питань громадської безпеки

24.02.2015 08:42:23
У Каланчацькому районі відбулася нарада з питань громадської безпеки
На минулому тижні під головуванням голови райдержадміністрації Ганни Загорулько відбулася розширена нарада з питань громадської безпеки та попередження виникнення надзвичайних ситуацій, в якій взяли участь начальник Чаплинського міжрайонного відділу управління СБУ в Херсонській області Олександр Чорний, голова райради Микола Котелевич, заступник районного військового комісара Олександр Житченко, сільські, селищні голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів виконавчої влади, голови мисливських організацій району тощо.
 
Перше питання, яке було розглянуто, про забезпечення безпеки на об’єктах підвищеної терористичної уразливості. З даного питання доповідав Олександр Чорний, який озвучив правила поведінки людей та їхні дії у випадку виникнення небезпечних ситуацій, надав інструкцію з вказаною інформацією для розповсюдження по всім населеним пунктам району та в місцевих засобах масової інформації. Крім того, озвучив номера телефонів «гарячої» лінії, які працюють цілодобово: управління СБУ в Херсонській області – тел. 0971312471, Чаплинський міжрайонний відділ управління безпеки України в Херсонській області – тел. 0993443365, 0633826945.
 
Про результати здійснення четвертої хвилі мобілізації людських та транспортних ресурсів в районі доповів заступник районного військового комісара Олександр Житченко. У своєму виступі він звернувся до сільських, селищних голів, керівників установ та організацій неухильно виконувати вимоги законодавства щодо мобілізації. Зауважив, що Каланчацькій центральній районній лікарні необхідно відповідальніше ставитись до медичних обстежень призовників та до встановлених лікарями діагнозів. Також, порушив питання щодо медичних дообстежень призовників у м. Херсон, відповідно до направлень Каланчацької ЦРЛ, оскільки не всі чоловіки можуть повністю і вчасно пройти медичну комісію через відсутність коштів на зазначене дообстеження. Під час дискусії з даного питання Володимир Зінчук, Каланчацький селищний голова, запропонував підготувати та надіслати звернення до Херсонської обласної державної адміністрації з проханням організувати призовникам безоплатне проходження медичного дообстеження в медичних закладах м. Херсон.
 
Нараду завершила Ганна Загорулько, яка звернула увагу присутніх на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 вересня 2014 року № 665 «Про заборону проведення полювання в мисливських угіддях Херсонської області, які безпосередньо прилягають до кордону з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим та входять в прикордонну смугу» в Каланчацькому, прикордонному, районі. Не дивлячись на те, що дане розпорядження було опубліковане в районній газеті «Слава праці», однак полювання на заборонених територіях району продовжується. Тому райдержадміністрацією розроблено проект розпорядження «Про склад робочої групи з контролю за дотриманням заборони проведення полювання на території прикордонної смуги з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим», яким створено робочу групу з метою контролю мисливських угідь щодо дотримання вимог вище зазначеного розпорядження.
 
 

Корисні посилання