У м. Біла Церква відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

25.10.2016 15:41:02

З 18 по 20 жовтня 2016 року в м. Біла Церква Київської області відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

В змаганнях прийняли участь 458 спортсменів з 25 областей та міст України. Херсонські спортсмени здобули 4 медалі.

Чемпіонами та призерами України з легкоатлетичного кросу стали: – Шматенко Юлія – 1 місце в бігу на 8 км серед жінок (28 хв. 28 сек.); – Іванішена Аліна – 1 місце в бігу на 2 км серед дівчат до 18 років (7 хв. 08 сек.); – Мягков Дмитро – 2 місце в бігу на 4 км серед чоловіків (12 хв. 13 сек.); – Газукін Василь – 3 місце в бігу на 6 км серед юніорів (19 хв. 39 сек.); Також збірна команда Херсонської області у складі Іванішеної Аліни, Дернового Віктора, Кравченко Тетяни, Газукіна Василя посіла 4 місце (11 хв. 58 сек.) в естафеті 4 х 1 км (дівчина, юнак, юніорка, юніор).

За підсумками змагань Шматенко Юлія та Газукін Василь відібралися до складу збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи з легкоатлетичного кросу, який відбудеться в грудні 2016 року в м.Чіа (Італія).