У Нижньосірогозькомурайоні відзначили 100-річчя Державної служби

22.06.2018 12:43:16
У Нижньосірогозькомурайоні відзначили 100-річчя Державної служби

21 червня у районному будинку культури зібралися представники різних поколінь і професій, державні службовці, які працюють нині та ті що знаходяться на заслуженому відпочинку, адже тутвідбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя започаткування Державної служби в Україні та Дня державної служби.

Звертаючись до присутніх на святі голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович зазначив, що саме 100 років назад, після обрання Гетьманом України Павла Скоропадського, були закладені основи сучасної державної служби в Україні, які ми маємо і до сьогодні!

«Адже ще тоді, 100 років назад, був визначений порядок призначення осіб на "урядову службу", схвалено Урочисту обітницю урядовців на вірність Українській державі, яка до сьогодні є однією з вимог призначення на службу. Ще тоді, у 1918 році, було затверджено спеціальні вимоги для прийняття осіб на урядову службу» - сказав він у своєму виступі.

Павло Семенович привітав всіх зі святом, і ветеранів, і діючих працівників державної служби, подякував за сумлінну працю на благо Держави та побажав їм міцного здоров’я, професійного зростання, миру, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків на ниві служіння Державі.

Зі щирими словами привітань на адресу державних службовців виступив і голова районної ради Яців Іван Григорович. «Нехай кожен день життя буде сповнений оптимізмом, добром у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку перед нашою країною!» - висловив він свої побажання, закінчуючи свою промову. Після чого, Іван Григорович привітав зі святом голову районної державної адміністрації Павлова Павла Семеновича.

З нагоди святкування 100-річчя державної служби в Україні за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович та голова районної ради Яців Іван Григорович вручили  Почесні грамоти Нижньосірогозької районної державної адміністрації та Нижньосірогозької районної ради:

- начальнику організаційного відділу апарату Нижньосірогозької районної державної адміністрації Гайдук Оксані Василівні;

- головному державному виконавцю Нижньосірогозького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Ждановій Ірині Вікторівні;

- головному спеціалісту відділу праці та соціального забезпечення управління соціального захисту населення Нижньосірогозької районної державної адміністрації Міщенко Марині Григорівні;

- головному спеціалісту відділу надання соціальних допомог управління соціального захисту населення Нижньосірогозької районної державної адміністрації Петровій Наталії Олександрівні

- заступнику начальника управління – начальнику відділу надходжень та видатків управління Державної казначейської служби України у Нижньосірогозькому районі Херсонської області Яшкун Юлії Сергіївні.

У цей день державних службовців вітали і ветерани Державної служби. Від їх імені до присутніх у залі з привітаннями  звернувся Приходько Микола Гаврилович.

Теплі слова на адресу державних службовців виказала і голова Нижньосірогозької районної організації професійної спілки працівників державних установ УкраїниУгорчукІнесса Олександрівна.

Під час заходу на екрані відбувався показ слайдів з  зображенням колективів різних районних організацій та служб державних органів різних поколінь. Тож кожен присутній у залі міг побачити на екрані і себе, і своїх колег.

Завершився урочистий захід святковим концертом від творчих колективів районного Будинку культури.

Після заходу, присутні на заході ветерани державної служби, зробили фото на згадку.

Корисні посилання