У смт Новотроїцькому відкрито Інклюзивно-ресурсний центр

05.03.2019 13:58:46
У смт Новотроїцькому відкрито Інклюзивно-ресурсний центр

5 березня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом з народним депутатом України Олександром Співаковським взяв участь у відкритті Інклюзивно-ресурсного центру Новотроїцької районної ради, який відкрито на базі Новотроїцького НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія».

Центр є освітнім закладом для дітей з особливими освітніми потребами, який забезпечує надання психолого-педагогічної допомоги, проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання консультацій батькам.

За рахунок коштів районного бюджету у сумі майже 400 тис. грн було зроблено ремонт. За сприяння засновників ІРЦ були виділенні кошти з місцевого бюджету у сумі 20,75 тис. грн на придбання комп’ютерної техніки для роботи бухгалтера та підключення Інтернету.
Для обладнання та оснащення кабінетів ІРЦ за рахунок субвенції в сумі 395,83 тис. грн були придбанні меблі, комп’ютерна та оргтехніка, мультимедійне обладнання, система відеоспостереження, а також все необхідне для занять з дітьми з особливими освітніми потребами (дидактичні матеріали, розвиваючі іграшки).

Штатна чисельність працівників ІРЦ складає 8 одиниць.

За термін роботи ІРЦ було оглянуто та проведено комплексну оцінку 37 дітей шкільного віку та 13 дошкільного. Для проведення комплексної оцінки були залучені вчитель-логопед та вчитель-дефектолог.Корисні посилання