У Скадовському районі створюють всі умови для розвитку футболу

06.02.2015 11:37:58
У Скадовському районі створюють всі умови для розвитку футболу

05 лютого відбулась нарада лідерів спортивних колективів району та приватних підприємців, яку очолив голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв. Головним питанням обговорення було створення та розвиток на базі районного спортивного клубу «Джарилгач» футбольної команди району «Джарилгач».

Відкриваючи нараду, Юрій Бобилєв сказав: «Скадовський район – район спорту та туризму, тому в наш нелегкий час необхідно створювати всі умови для їх розвитку». Ініціатором створення команди виступив скадовчанин Олексій Якименко, майстер спорту з футболу, який буде головним тренером футбольної команди, що буде формуватись із місцевої молоді.

Напередодні цієї наради з головами Скадовської міської ради Олександром Гавришем та Скадовської районної ради Олегом Стареньким, головою районної державної адміністрації Юрієм Бобилєвим були узгоджені питання фінансової підтримки команди на 2015 рік, які вирішено позитивно. Також, є попередня домовленість з НСБ «Скадовськ» щодо використання футбольного поля та допоміжних приміщень для тренувань спортсменів.

Тактику і стратегію клубу буде формувати наглядова рада, яка складатиметься з підприємців-спонсорів та членів федерації футболу. 

Корисні посилання