У Верхньорогачицькій селищній раді на комісії з питань захисту прав дитини розглянули питання доцільності позбавлення батьківських прав матері щодо її малолітніх дітей

22.07.2021 14:42:56
У Верхньорогачицькій селищній раді на комісії з питань захисту прав дитини розглянули питання доцільності позбавлення батьківських прав матері щодо її малолітніх дітей

Засідання комісії відбулося 22 липня 2021 року під головуванням Верхньорогачицького селищного голови Світлани Коротун.

У роботі засідання взяли участь члени комісії Дмитро Безрідний, Олена Ігнатенко, Андрій Трапенов, Світлана Нестеренко, Оксана Мельник, Людмила Грицаєнко та Андрій Біломутов.

Так як до служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради надійшла заява від громадянки Р.С., 1955 р.н., про винесення на розгляд комісії питання про ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей відповідно до статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно її доньки Я.К. – матері онуків Я.Д. та Я.К. присутні розглянули питання про доцільність позбавлення батьківських прав Я.К., 1988 року народження над її малолітніми дітьми, Я.К., 2008 р.н. та Я.Д., 2010 року народження.

На відміну від матері – яка двічі не з’явилася на засідання комісії, на засіданні була присутня заявник, яка готова взяти під опіку дітей та займатися їх вихованням. 

Шляхом голосування було прийняте рішення задовольнити вимоги заявника й передати справу на подальший розгляд виконавчого комітету та підготувати позовну заяву до суду.

Крім того, під час засідання, члени комісії розглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту трьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Корисні посилання