Учаснику АТО Каховщини вручили державну нагороду

26.01.2019 21:18:42
Учаснику АТО Каховщини вручили державну нагороду

Указом Президента України від 05 грудня 2018 року № 411/2018 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України медаллю «Захиснику вітчизни» нагороджено прапорщика КАПАНАДЗЕ Віктора Борисовича. Сьогодні перед початком колегії райдержадміністрації Державну нагороду захиснику вручав заступник командувача угрупування військ оперативного командування «Південь» з морально-психологічного забезпечення –полковник Галигін Василь Васильович.

Присутні у залі засідань оплесками вітали героя, а голова райдержадміністрації подякував йому за патріотизм, мужність та самовідданість під час виконання обов'язків у зоні АТО.

Щиро вітаємо нагородженого з нагоди відзначення високою державною нагородою. Бажаємо . міцного здоров’я, незгасимого оптимізму, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях а також миру, віри у себе і в свою країну.

Віктор Борисович перебував на контрактній службі з серпня 2017 року. На початку цього року отримав поранення під час виконання бойових обов’язків в районі села новотроїцьке Донецької області перебуваючи у складі 28 бригади. Після лікування Віктор Борисович повернувся додому, у своє рідне село Кам’янку та у найближчому майбутньому  знову планує повернутися на передову.

Корисні посилання