Участь у Всеукраїнському турнірі з морських багатоборств (акватлон) серед школярів

19.05.2017 11:12:43

15-16 травня 2017 року у м.Київ збірна команда учнів Генічеської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (директор Носов О.І.) прийняла участь у Всеукраїнському турнірі з морських багатоборств (акватлон) серед школярів.

У змаганнях приймали участь команди м.Київ, Київської області, м.Черкаси, м.Івано-Франківськ. Програма змагань: 1 день – плавання 50 м вільний стиль, 2 день – біг 400 м.

Найкращі результати показала команда Генічеських спортсменів і зайняли 1 місце в командному заліку у складі учнів НВК «Гімназія»: Остащука Даніїла, Король Миколи, Прядка Максима, Пахоменкова Олексія, Лозової Анастасії та Панкратова Олександра, учня Генічеської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів.

В особовому заліку кращі результати показали:

- Лозова Анастасія – 1 місце;

- Пахоменков Олексій – 3 місце;

- Остащук Даніїл – 4 місце.

Участь у цих змаганнях є одним із етапів підготовки спортсменів до Чемпіонату України з морських багатоборств, який проходитиме у м.Генічеськ на початку червня 2017 року.