Учні Каховки взяли участь у конкурсі літературної творчості «Поетичне гроно Каховщини»

25.02.2014 18:09:00

На міський конкурс літературної творчості «Поетичне гроно Каховщини», присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, було запрошено 50 кращих авторів поезій та читців – учнів 1–11 класів навчальних закладів міста

На міський конкурс літературної творчості «Поетичне гроно Каховщини», присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, у царство мудрого й красивого, доброго й мужнього слова, було запрошено 50 кращих авторів поезій та читців – учнів 1–11 класів навчальних закладів міста. Конкурс відбувся 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови. Духовним батьком, творцем і рятівником української мови й всієї нації став Великий Кобзар – Тарас Шевченко. 
У номінації «Автори віршованої поезії про Великого Кобзаря» переможцями визнано 9 учнів. У глибини майбутнього посилав Тарас Шевченко непорушні заповіти синам свого народу і серед них – найперший і найголовніший: «Свою Україну любіть». В номінації авторів віршованої поезії «Україно – ти для мене диво», «Мій рідний край», «Ліричні твори» перемогу здобули 10 учнів. Поезія Шевченка давно стала нетлінною частиною духовного буття українського народу. Торкнулися серцем Шевченківських творів учні у номінації «Каховка читає  Кобзаря». Кращими читцями стали 12 учнів. 

Корисні посилання