Укладено договір купівлі-продажу Геройського солезаводу

23.12.2021 15:35:28
Укладено договір купівлі-продажу Геройського солезаводу

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі укладено договір купівлі-продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства «Геройське дослідно-промислове підприємство» з переможцем аукціону –товариством з обмеженою відповідальністю «ГРІН-ГРУП».

Тепер переможець аукціону має протягом місяця повністю розрахуватися за об'єкт, кошти від приватизації якого надійдуть до державного бюджету України.

Нагадаємо, аукціон з приватизації державного майна відбувся 9 грудня 2021 р. За об'єкт приватизації на торгах змагалися 8 учасників, а стартова ціна зросла у 7 разів (з 6, 1 млн. грн. до 44 млн грн.).

Основним видом діяльності державного підприємства є видобуток солі кухонної харчової осадочної, отриманої шляхом випарювання з морської води Чорного моря у відкрити осадових басейнах. Підприємство розташоване на березі Дніпровського лиману на відстані 70 км від міста Гола Пристань. Виробничі потужності підприємства по видобутку солі представляють собою гідротехнічні споруди (басейни – підготовчі, садкові, канави, шлюзи та інше) на ланцюзі озер, заповнених морською водою Ягорлицької затоки Чорного моря.Корисні посилання