Урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

15.02.2019 14:46:37
Урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

Сьогодні, 15 лютого 2019 року, в Голопристанському міському палаці культури "Сузір’я" відбулась концертна програма присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

На урочистостях були присутні голова районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко, керуючий справами виконавчого апарату Тетяна Александрова, голова міської ради Олександр Бабич, Великокардашинський сільський голова Олексій Чухрай, представники громадських організацій, а саме, Голопристанської районної ГО Всеукраїнської ГО інвалідів “Союз Чорнобиль України” та Голопристанської районної ГО “Контингент” (воїнів-інтернаціоналістів), громадськість міста та району.

У своїй промові голова районної державної адміністрації  Тетяна Гасаненко наголосила, що у війнах немає переможців, війна – це смерть, яка забирає найдорожче у людини – її життя; війна – це каліцтво, фізичне та духовне, війна – справжнє пекло. Подякувала присутнім за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене. Зазначила, що воїни-афганці, завжди будуть яскравим взірцем для українських патріотів. Побажала здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Після привітань вручила Почесну грамоту Херсонської обласної ради учаснику бойових дій на території Республіки Афганістан Черненку Миколі Степановичу.

Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджений воїн-інтернаціоналіст, учасник антитерористичної операції Добровольський Микола Григорович.

Грамотами голови районної державної адміністрації з виплатою матеріального заохочення за мужність, героїзм та самопожертву, проявлені під час виконанні інтернаціонального обов’язку нагородженні:

- учасник бойових дій на території республіки Афганістан Дяченко Анатолій Володимирович;

- учасник бойових дій на території республіки Афганістан Прокопенко Валерій Олександрович;

- учасник бойових дій на території республіки Афганістан Покрасьон Микола Олександрович.

 Голова Голопристанської районної державної адміністрації Тетяна Василівна вручила  ювілейні медалі «Честь, мужність, пам'ять» з нагоди 30-ї річниці  виведення військ з Афганістану учасникам бойових дій на території республіки Афганістан.

Хвилиною мовчання вшановано загиблих воїнів-інтернаціоналістів, після урочистих заходів покладено квіти до пам’ятника Воїнам -  інтернаціоналістам.

Корисні посилання