Увага, профілактичні роботи на вежах телерадіомовлення

22.05.2017 06:06:07
Увага, профілактичні роботи на вежах телерадіомовлення

Сьогодні по всій Україні відбуваються профілактичні роботи на вежах телерадіомовлення, під час якої усі вежі відключені від електромереж.
Як зазначив директор херсонської філії Концерну радіомовлення,радіозв'язку та телебачення(РРТ)Олександр Романцов, такі заходи відбуваються кожні пів року, адже існує необхідність перевіряти роботу веж та налагодження їх антенно-хвилеводних трактів.
На території Херсонської області 22 травня з 05.00 і до 16.00 будуть відбуватись профілактичні роботи.
«Раніше і Красноперекопська вежа відключалася разом з українською мережею,тепер вона анексована разом з Кримом і працює за іншими правилами.Через її анексію з Красноперекопська на материкову частину України може транслюватись сигнал агресора заходячи на вільні частоти під час профілактичних робіт, тому мешканці Херсонщини можуть бачити і чути те, що транслюється з вежі у Красноперекопську. Це проблемне питання для нашої області і облдержадміністрація веде переговори з концерном РРТ, але наразі профілактичні роботи необхідні», - розповіла Ольга Савенко, директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА.

 Корисні посилання