Відбулася сесія районної ради

26.10.2018 06:04:19
Відбулася сесія районної ради

25 жовтня 2018 року в районному будинку культури відбулася ХХІХ позачергова сесія Каховської районної ради. Участь в засіданні взяли  24 депутати, керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів, керівники районних установ та організацій, представники місцевої преси і громадськості.

В традиційній розминці депутати підтримали звернення до обласної державної адміністрації щодо надання роз’яснень та алгоритму поділу невикористаної державної субвенції для районів області та звернення до Президента України про скасування рішення Кабінету Міністрів України щодо підвищення тарифів на газ для населення. Перед депутатським корпусом виступила й головний редактор газети «Каховська зоря» Кисельова Жанна щодо внесення на розгляд сесії питання роздержавлення редакції комунальної газети та не виконання вимог чинного законодавства районною радою затронувши й питання подовження аренди приміщення. Після детальних роз’яснень головою районної ради причин, що унеможливлюють винесення даного питання на розгляд сесії Тетяна Тертична рекомендувала керівнику установи привести статутні документи у відповідність що дасть можливість вирішення даного питання в рамках чинного законодавства за умови співпраці редакції і районної влади.

Згідно із затвердженим порядком денним депутатським корпусом було розглянуто 17 питань та прийнято відповідні рішення. На сесії були затверджені зміни до районного бюджету на поточний рік, фінансовий план КНП «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», порядок створення груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти, які є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад району, зміни та доповнення до районної програми «Розвиток людського капіталу Каховського району», розглянуто ряд організаційних, земельний, майнових та кадрових питань, що дасть можливість двом особам здобувати вищу освіту за рахунок бюджетних коштів.

На останок сесії голова районної ради Тетяна Тертична поінформувала депутатів про результати перевірки центральної районної лікарні державною фінансовою інспекцією, озвучивши суми нанесених збитків районному бюджету керівником установи.  

Корисні посилання