Відбувся чемпіонат Верхньорогачицького району з волейболу серед аматорських команд

03.04.2019 14:17:31

30 березня 2019 року завершився чемпіонат Верхньорогачицького району з волейболу серед аматорських команд, в якому взяли участь сім команд.

Чемпіонат проходив у двоколовому форматі. Чемпіон району визначився тільки у останньому турі, за звання якого боролись три команди з Верхнього Рогачика – «Акули» ДЮСШ, «Перемога» та «Лідер» районної ради та райдержадміністрації.

Остання гра змагань між командами «Акули» ДЮСШ та «Перемога» вирішувала, на якому з трьох призових місць опиняться команди. В залежності від результату гри кожна з цих трьох команд могла стати чемпіоном. Команда «Перемога» здобула перемогу з рахунком 3:0, і в результаті всі три команди набрали однакову кількість очок. Таким чином, переможець визначався за додатковими показниками. Почесне звання «Чемпіон Верхньорогачицького району з волейболу серед аматорських команд 2019 року» виборола команда «Перемога» смт. Верхній Рогачик. Друге місце зайняла команда «Лідер», третє – «Акули» ДЮСШ.

За команду-переможця виступали Мусієнко Віталій, Мусієнко Анна, Мітько Віталій, Сікорський Євген, Тимошенко Владислав, Давиденко Владислав, Буфак Олександр, Анцибор Олександр.

Інші команди у турнірній таблиці розташувались таким чином: четверте місце –«Ушкалка» Ушкальської сільської ради, п'яте – «Чистопілля» Чистопільської сільської ради, шосте – «Первомаївка» Первомаївської сільської ради, сьоме – «Олімпік» смт. Верхній Рогачик.

Впродовж чемпіонату також визначались кращі гравці серед чоловіків та жінок. Серед чоловіків кращим гравцем став капітан команди «Акули» ДЮСШ Маловічко Віталій, серед жінок – капітан команди «Лідер» Ігнатенко Олена.

По завершенню змагань командам-призерам та кращим гравцям були вручені грамоти, медалі та призи відділу культури районної державної адміністрації.