Відкрито туристичний хаб «Перлина Херсонщини» 

17.09.2021 11:32:52
Відкрито туристичний хаб «Перлина Херсонщини» 

Простір, який допоможе розвивати туристичну галузь та отримувати всю необхідну інформацію в одному місці  відкрили сьогодні у Скадовському районі в межах території НПП "Джарилгацький". Захід відбувся з нагоди відзначення Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні.

Хаб «Перлина Херсонщини» створений на базі стоянкового судна «Павло Полуботок» та має  розмір 45м*12 м з осадкою 1 м. Судно має всі документи Регістра судноплавства України, серед них і Свідоцтво про запобігання забрудненню навколишнього середовища з районом плавання Джарилгацька затока. 

На базі стоянкового судна розташовано плавучий ресторан, лаунж-зона, об’єкти життєзабезпечення та необхідної інфраструктури. Окрім того, судно має 2 трюми для прийомки стічних вод, переробка яких здійснюється автономною 7-ступеневою системою замкненого циклу. Електроживлення на об’єкті забезпечує судновий генератор.

На  відкриття туристичного хабу зібралися представники Херсонської облдержадміністрації, обласної ради, керівництво Скадовського району, представники НПП «Джарилгацький» та представники сфери туризму області, які поділилися власним досвідом роботи. 

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко:

«Відкриття цього об’єкта демонструє, що Херсонщина стрімкими темпами розвиває свій туристичний потенціал, працює над розбудовою і покращенням інфраструктури, якості надання туристичних послуг з орієнтацією на міжнародні стандарти та європейський досвід. Тож дякую авторам проєкту за реалізацію сміливої, актуальної та, що не менш важливо, екологічної ініціативи. Впевнений, що хаб буде успішним і процвітаючим та прийматиме тисячі задоволених і вдячних гостей».

День туризму Херсонської області є особливим святом, адже туристичний потенціал Херсонщини дійсно невичерпний, вона має достатньо конкурентних переваг для розвитку галузі, максимальні можливості для цілорічного туризму. Великі можливості у розвитку надасть і новостворений хаб «Перлина Херсонщини», переконані ініціатори заходу. 

Туристичний об’єкт оснащений швидкісним інтернетом до 75 Мбіт/сек на 100 користувачів одночасно, акустичною системою для проведення виїзних конференцій та офіційних заходів. 

Крім того, є можливість для розташування стаціонарного медичного пункту, кімнат для працівників поліції, ДСНС, прикордонників та інших служб.

За ініціативи ГО «Українське товариство охорони птахів» (Bird Life Ukraine) на cудні планується розташування цілорічної системи моніторингу міграції тварин на острові Джарилгач.

Корисні посилання