Відкриття нової насосної станції головою обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим

08.05.2018 06:39:39
Відкриття нової насосної станції  головою обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим

07 травня 2018 року голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв завітав до Каховського району з приємною місією – відкриття нової насосної станції, побудованої приватним підприємством «Восток -Агро» (керівник Панков В’ячеслав Миколайович), яка знаходиться на землях Роздольненської сільської ради.

Інвестиційний  проект вартістю понад  7 млн.грн. з будівництва меліоративної мережі включає в себе зведення насосної станції потужністю  400 кВт для її обслуговування, прокладання магістральних труб та відгалуження до 3 американських поливних машин «Zimmatic», керування якими здійснюється за допомогою комп’ютера, планшета і, навіть, смартфона. Реалізація даного проекту дала можливість додатково створити 5 робочих місць та зрошувати понад 100 га. Унікальність даного проекту в тому, що будівництво відбулося на скидному каналі, в якому рівень води становить 20-30 см.  Для забезпечення оптимальної роботи меліоративної системи підприємством було проведено значну роботу по очищенню та реконструкції зрошувального каналу, прилеглої до нього території.

Побачити все на власні очі та оцінити роботу насосної станції прибули депутат Верховної Ради України Сергій Хлань, за підтримки якого реалізувався проект, керівництво району Валерій Салтиков, Тетяна Тертична, керівники водогосподарчих організацій, інші поважні гості.

Слід зазначити, що це не перший інвестиційний проект, введений в життя Панковим В’ячеславом. У травні минулого року  подібна меліоративна мережа запрацювала на землях Костогризівської сільської ради, де відроджено родючість раніше непридатних для ведення аграрної діяльності ґрунтів площею 1000 га.

Корисні посилання