На КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» доступні безкоштовні регулярні перевезення

14.02.2022 13:40:16
На КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» доступні безкоштовні регулярні перевезення

За сприяння Віцепрем’єр-міністра - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, державне підприємство «Реінтеграція та відновлення», яке належить до сфери управління Мінреінтеграції, запустило спеціальні автобусні перевезення на безоплатній основі для громадян, які перетинають адмінмежу між тимчасово окупованою територією АР Крим та Херсонською областю.

Відтак, з 14 лютого 2022 року на КПВВ «Каланчак» та КПВВ «Чонгар» забезпечено функціонування спеціального маршруту, який функціонуватиме щоденно з 8:00 до 18:00. Автобусне перевезення відбуватиметься в межах підконтрольної Уряду території України від КПВВ до адміністративної межі та у зворотному напрямку. Першочергово така послуга орієнтована на осіб з інвалідністю, людей похилого віку, вагітних жінок, громадян із дітьми та інших маломобільних груп.

Зазначимо, що спеціальний транспорт оснащений обладнанням для перевезення пасажирів на інвалідних візках, у салоні мікроавтобусу встановлено електронну панель для інформування населення.

Звертаємо увагу, що перевезення відбувається на безоплатній основі!Корисні посилання