У Білозерському районі для «важких» підлітків проведено «День відкритих дверей соціальної служби»

20.08.2013 17:32:00

20 серпня 2013 року Білозерським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Білозерським районним підрозділом Дніпровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області був проведений «День відкритих дверей соціальної служби»

20 серпня 2013 року Білозерським районним центром  соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді спільно з Білозерським  районним підрозділом Дніпровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області був проведений «День відкритих дверей соціальної служби». Даний захід організований для неповнолітніх осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних  з позбавленням волі.
Фахівцем із соціальної роботи Центру спільно з інспектором кримінально-виконавчої інспекції  здійснювалась інформаційно-роз’яснювальна робота  щодо послуг, які надаються організаціями соціальної сфери.
Крім цього, з даною категорією осіб щомісячно проводяться групові заходи з питань профілактики негативних явищ  у молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя. Так  за  поточний період 2013 року  було проведено 8 групових заходів. 
На даний час на обліку перебуває 7 неповнолітніх, засуджених до покарань, не пов’язаних  з позбавленням  волі. З метою профілактики вторинної злочинності  фахівцями Центру постійно проводиться індивідуальна робота з даними дітьми та  їх батьками. Їм надаються тематичні консультації щодо профілактики залежностей та конфліктних ситуацій, протидії насильству та агресивної поведінки, подальшого навчання.
З неповнолітніми обов’язково  працює психолог та  проводить психологічне тестування, за результатами якого надає рекомендації. 
Заходи такого характеру дають змогу не тільки отримати інформацію, а також налагодити стосунки для подальшої тісної співпраці умовно засуджених  осіб та соціальних служб.

Корисні посилання