У Білозерському районі готові до дій в умовах надзвичайних ситуацій

23.03.2013 00:19:00

У Білозерському районі служби цивільного захисту готові до дій в умовах надзвичайних ситуацій – такий висновок зроблено фахівцями управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області під час перевірки

У Білозерському районі служби цивільного захисту готові до дій в умовах надзвичайних ситуацій – такий висновок зроблено фахівцями управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області під час перевірки.
Щоб перевірити готовність до проведення аварійно-рятувальних робіт, відпрацювання питань взаємодії сил оперативного реагування, відбулися навчання. 
Об’єктом став газорегуляторний пункт газопровідної мережі смт Білозерка. У навчаннях взяли участь пожежно-рятувальний підрозділ державної пожежно-рятувальної частини № 2 смт Білозерка, Білозерська філія ПАТ «Херсонгаз», райвідділ міліції, підрозділ ДАІ, медична служба, мале комунальне підприємство «Водограй» та служба електромереж.
За тактичним задумом до ДПРЧ-2 надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що поблизу його помешкання на газорегуляторному пункті по вул. Ценьковського стався порив газопроводу з послідуючим горінням.
Черговий радіотелефоніст служби 101 уточнив місце виникнення події і направив на місце пожежно-рятувальний підрозділ та оповістив служби району.
До місця події прибули першими рятувальники. Оперативно чергові сили реагування розгорнули штаб з ліквідації аварії. Відразу черговий караул ДПРЧ-2 розпочав розвідку з метою визначення межі небезпечної зони події. У тепловідбиваючих костюмах пожежні провели оперативні дії по гасінню умовної пожежі. Оскільки за задумом на об’єкті відсутні внутрішнє і зовнішнє протипожежне водопостачання, а найближче вододжерело знаходилося за 250 метрів, їм довелося прокладати магістральну рукавну лінію. За 25 хвилин пожежу і витік газу було ліквідовано. Представники медичної служби району професійно надали першу допомогу 2 потерпілим, які умовно отримали термічні опіки обличчя і рук.
Загалом залучено до навчань 7 одиниць транспорту і 14 чоловік особового складу різних служб району.
За підсумками навчань сили служб цивільного захисту району готові до дій в умовах надзвичайної ситуації, що можуть виникнути на об’єктах життєзабезпечення. 

Корисні посилання