У Білозерському районі на ремонт системи опалення Центру творчості дітей виділили 145 тис. грн

30.08.2013 17:29:00

Для покращення умов навчально-виховного процесу в осінньо-зимовий період 2013/14 навчального року виконано капітальні ремонти систем опалення Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва та Білозерської районної станції юних техніків, на що з районного бюджету виділено 145 тис. грн

Для покращення умов навчально-виховного процесу в осінньо-зимовий період 2013/14 навчального року виконано капітальні ремонти систем опалення Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва та Білозерської районної станції юних техніків, на що з районного бюджету виділено 145 тис. грн. 
На виконання завдань і доручень Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року робочою групою Білозерської районної державної адміністрації було здійснено об’їзд навчальних закладів району. В усіх навчальних закладах було проведено косметичні ремонти кабінетів, класних кімнат та коридорів. У ході перевірки підготовки закладів освіти до 2013/14 навчального року, проведено атестацію навчальних кабінетів на відповідність положенню про навчальний кабінет загальноосвітнього навчального закладу.
Виконано поточний ремонт споруди топочної Білозерської школи № 2, вартістю 40,1 тис. грн та проводиться ремонт газомережі даного закладу на 36,3 тис. грн. У Дніпровській школі проведено поточний ремонт спортивного залу із заміною вікон. Загальна вартість робіт становить 64 тис. грн. Проведено ряд інших ремонтних робіт.
При огляді загальноосвітніх навчальних закладів робочою групою райдержадміністрації особливого значення надавалось питанням дотримання правил безпеки життєдіяльності у навчальних майстернях, кабінетах інформатики, хімії тощо. В усіх школах проведено перевірку опору ізоляції проводів та заземлення, здійснено заміри засобів індивідуального захисту та електроінструментів. Виявлені недоліки були усунені під час проходження перевірки та роботи робочої групи.

Корисні посилання