У Білозерському районі представили 178 робіт на фотоконкурсі «Моя Україно!»

12.04.2013 22:37:00

У Білозерському районі представили 178 робіт на фотоконкурсі «Моя Україно!» та «Пам’ять», де вибирали кращу фотографію, присвячену Україні

У Білозерському районі представили 178 робіт на фотоконкурсі «Моя Україно!» та «Пам’ять». Конкурси відбулись на базі Білозерської районної станції юних техніків, де вибирали кращу фотографію, присвячену Україні, нашим традиціям та, найголовніше, – майбутньому. Конкурс проводився з метою пошуку та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні юного покоління, подальшого розвитку фотоаматорства серед учнівської молоді та популяризації і пропаганди кращих робіт юних фотографів.
До участі запрошувались творчі колективи шкіл та позашкільних закладів, а також окремі фотоаматори району. 
У конкурсі взяли участь учні 17 загальноосвітніх шкіл, вихованці станції юних техніків та Центру творчості дітей і юнацтва – всього понад 90 школярів району, які представили роботи за номінаціями: портрет репортажний та студійний, пейзаж, натюрморт, друзі людини, комедійне і комічне фото, науково-технічна творчість учнівської молоді, жанрове фото, позажанрове і експериментальне фото та інші. 
Журі високо оцінило активну участь школярів, хорошу якість виконання, оригінальність задуму та велику силу емоційного впливу фоторобіт юних митців. Переможці районного конкурсу юних фотоаматорів відзначені дипломами відповідних ступенів відділу освіти райдержадміністрації. 122 найкращі роботи відібрано та направлено на обласний конкурс.

Корисні посилання