У Білозерському районі школярам показували прийоми рукопашного бою

15.04.2013 21:17:00

У Білозерському районі школярам на профорієнтаційному тижні, організованому районними центром зайнятості та УМВС показували прийоми рукопашного бою

У Білозерському районі школярам показували прийоми рукопашного бою на профорієнтаційному тижні, який організував та провів Білозерський районний центр зайнятості спільно із районним відділом УМВС для популяризації та підвищення іміджу професії працівника правоохоронних органів. 
Одинадцятикласники Дніпровської та Білозерських загальноосвітніх шкіл №1, №2 і №3 відвідали районний відділ міліції, де детально ознайомилися з особливостями діяльності підрозділів та спеціалістів окремих напрямків,  перспективами служби в правоохоронних органах, вимогами професії до працівника,  особливостями навчання у відомчих вищих навчальних закладах МВС України та можливостями працевлаштування в районі. Інспектор з професійної підготовки сектору кадрового забезпечення Андрій Біленко не тільки продемонстрував школярам прийоми рукопашного бою, але й надав можливість потримати у руках зброю та спецзасоби. 
Щоб зробити правильний вибір професії, старшокласникам необхідно добре знати, які вимоги висуває кожна спеціальність до людини. Але не менш важливо вивчити самого себе – особливості мислення, характеру. Чим краще підліток знатиме себе, тим правильнішим буде його професійний вибір. 

Корисні посилання