У Білозерському районі збільшено фінансування спортивної галузі

12.09.2013 16:09:00

10 вересня 2013 року перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Ляшенко та начальник відділу освіти, молоді і спорту Ірина Козльонкова відвідали Білозерську РК ДЮСШ, де ознайомилася з матеріально-технічною базою спортшколи та навчально-тренувальною роботою

10 вересня 2013 року перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Ляшенко та начальник відділу освіти, молоді і спорту Ірина Козльонкова відвідали Білозерську РК ДЮСШ, де ознайомилася з матеріально-технічною базою спортшколи та навчально-тренувальною роботою.
Було відвідано заняття у секціях з гандболу та греко-римської боротьби, відбулося спілкування з юними спортсменами. Зокрема, секцію греко-римської боротьби, яку очолює тренер молодіжної збірної України Яшар Насіров. Його вихованці Аршак Теванян та Максим Бедрій є призерами України та міжнародних турнірів, представляли свою країну за кордоном.
В Білозерській РК ДЮСШ заняттями з 8 олімпійських видів спорту (баскетбол, бокс, боротьба греко-римська, волейбол пляжний, важка атлетика, гандбол, легка атлетика, футбол) охоплено близько 500 учнів.
1 вид спорту, що культивуються в РК ДЮСШ, є пріоритетними для Херсонської  області – легка атлетика, 2 види спорту – профільними для Херсонського Вищого училища  фізичної культури – легка атлетика та гандбол. 
 
В РК ДЮСШ налічується 29 навчальних груп початкової підготовки, 13 – попередньої базової підготовки. Навчально-спортивну роботу в РК  ДЮСШ забезпечують 18 тренерів-викладачів, з яких 12 мають вищу освіту з фізичного виховання та спорту, 2 – середню освіту з фізичного виховання та спорту, 2 тренери-викладачі мають вищу тренерську категорію, 3 – першу, 7– другу.
На балансі РК ДЮСШ знаходиться стадіон «Харчовик» (1 га), фізкультурно-оздоровчий комплекс (1285 кв. м).
Навчально-тренувальні заняття проводяться у власному спортивному залі стадіону «Харчовик», залі для занять греко-римською боротьбою (90 кв. м), залі для занять гандболом та футболом (30х12 м), футбольному полі стадіону «Харчовик» (104х64 м), а також на спортивних базах шкіл району.
Обсяг видатків на утримання РК ДЮСШ у 2013 році склав 1 млн 250 тис. грн, що на 50,0 тис. грн більше ніж у 2012 році. 
 
Перший заступник голови районної державної адміністрації повідомила, що на підготовку спортивної школи до осінньо-зимового періоду з районного бюджету додатково виділено 34 тис. грн.
 
З метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти-майбутнє України» планується збільшення фінансування спортивних заходів в районі та контингенту вихованців спортивних секцій. Двері спортивних зал, спортивні майданчики Білозерської РК ДЮСШ відкриті для всіх бажаючих.

Корисні посилання