В госпіталі інвалідів та ветеранів війни відзначили Міжнародний день людей похилого віку

30.09.2016 16:52:26
В госпіталі інвалідів та ветеранів війни відзначили Міжнародний день людей похилого віку

30 вересня напередодні Міжнародного дня людей похилого віку в Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни відбулися урочисті збори. В Україні 1 жовтня також відзначається День ветерана. З цієї нагоди до закладу завітали представники департаментів охорони здоров`я і соціального захисту населення обласної державної адміністрації, пенсійного фонду та ветеранських організацій.

Щирі вітальні слова гостей були наповнені повагою і вдячністю старшому поколінню області, на плечі якого випав нелегкий життєвий шлях – часи Другої світової війни та післявоєнної відбудови. Лунали побажання міцного здоров`я, активного довголіття, наснаги та уваги від оточуючих.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Люди старшого покоління – це джерело життєвої мудрості. Ваш життєвий досвід, оптимізм та невичерпна енергія є взірцем для підростаючого покоління. Для нас почесно і відповідально бути вашими послідовниками», – зазначила Галина Кучер, заступник директора Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації.

Завдяки зусиллям Департаменту та начальника госпіталю наразі обстеження, лікування та харчування в закладі є безкоштовними для пацієнтів, серед яких більшість глибокого пенсійного віку – за 70, декільком особам більше 90 років.

За словами начальника госпіталю Валерія Тимошенка, пацієнти, незважаючи на поважний вік, вважають себе молодими і продовжують активне суспільне життя. В закладі вони мають змогу не лише підлікуватись, а ще й поспілкуватися з однолітками, відволіктись від проблем сьогодення, отримати належну увагу і піклування.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Після привітань почесних гостей урочистості продовжились святковим концертом клубу ветеранів війни та праці «Патріот Вітчизни» ім. генерала Жирнова під керівництвом Тамари Жирнової. Традиційно хол закладу прикрашала тематична виставка робіт учнів навчально-мистецького комплексу «Художня школа».

Корисні посилання