У Каховці перевіряють стан дотримання в школах законодавства щодо обмеження споживання алкогольних напоїв

04.02.2014 23:06:00

У Каховці 28 січня під час засідання колегії відділу освіти обговорили стан дотримання в школах законодавства щодо обмеження споживання алкогольних напоїв

28 січня на базі ДНЗ №10 «Казка» під головуванням начальника відділу освіти міської ради Михайла Гончара відбулося засідання колегії відділу освіти. Під час колегії розглядали ряд важливих питань. Зокрема, про хід виконання угоди між відділом освіти та міською організацією профспілки працівників освіти і науки України за 2013 рік, стан турисько-краєзнавчої роботи в навчальних закладах, стан дотримання в школах міста законодавства щодо обмеження споживання пива та алкогольних напоїв. Заступник міського голови Віталій Чернявський наголосив на тому, що забезпечення якісних умов життя населення, здоров’я та творчого розвитку підростаючого покоління є одними з найважливіших питань міської ради. Крім того, обговорювались підсумки роботи у минулому році міської психолого-медико-педагогічної консультації та стан виконання міської програми «Шкільна парта-2015» за 2013 рік. 
Начальник відділу освіти Михайло Гончар наголосив на тому, що в цьому році 70-річний ювілей створення Херсонської області, 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників та 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Враховуючи це, керівникам навчальних закладів міста та спеціалістам відділу освіти були дані наступні доручення: забезпечити проведення заходів у загальноосвітніх закладах міста з відзначення ювілею створення Херсонської області, 70-річчя визволення України та 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка, вжити невідкладних заходів щодо відкриття на базі міського Центру дитячої творчості туристичного гуртка, а на базі шкіл міста – турисько-краєзнавчих гуртків, створити умови для функціонування на базі кожного закладу освіти міста секцій Малої академії наук, забезпечити функціонування міської психолого-медико-педагогічної консультації на постійній основі, починаючи з вересня 2014 року. 
У відповідності до розпорядження міського голови, до складу колегії відділу освіти увійшли керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста, керівники структурних підрозділів відділу освіти, голова міської профспілкової організації освітян Євгенія Герман, начальник відділу у справах молоді та спорту міської ради Віктор Зубков та начальник відділу у справах дітей міської ради Олена Сушко. 

Корисні посилання