У Каланчацькому районі залучають громадськість до формування та реалізації регіональної політики

16.11.2013 00:28:00

Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики стали головними на виїзному засіданні громадської гуманітарної ради районної державної адміністрації в смт Мирне, котре відбулось 12 листопада поточного року

Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики стали головними на виїзному засіданні громадської гуманітарної ради районної державної адміністрації в смт Мирне, котре відбулось 12 листопада поточного року. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Галина Малишенко, голова громадської ради Тетяна Петруненко, Мирненський селищний голова Анжела Реут та громада вказаного селища.
Зустріч відкрила Тетяна Петруненко, яка проінформувала присутніх про доцільність залучення громадськості до формування та реалізації регіональної політики в районі, обговорила мету, цілі та завдання регіональної програми «Свідома громадськість та відкрита влада» на період до 2015 року, котра спрямована на комплексне вирішення найактуальніших для громадськості проблемних питань, створення необхідних умов для розбудови громадянського суспільства загалом. У тому числі було зазначено про роботу громадської ради, яка створена при райдержадміністрації. Зокрема розповіла про роботу однієї з громадських організацій Каланчацького району – Товариство Червоного Хреста. 
Під час заходу також запросили до слова Галину Малишенко, яка наголосила на актуальності тісної співпраці виконавчих органів з громадськими організаціями району, обговорила шляхи посилення співпраці влади та громадськості у реалізації державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства. Зокрема закликала громаду на чолі з селищним головою брати участь в міжнародних конкурсах на отримання грантів для втілення своїх проектів щодо розвитку селища, в якому вони проживають. Адже розвинене громадянське суспільство є одним із показників розвитку та успішності країни.

Корисні посилання