В м. Гола Пристань пройшов виїзний семінар-тренінг «Створення команди реформ в туризмі «Херсонщина 2019»

23.01.2017 16:44:05
В м. Гола Пристань пройшов виїзний семінар-тренінг «Створення команди реформ в туризмі «Херсонщина 2019»

17-18 січня 2017 року на базі садиби зеленого туризму «Чайка» в місті Гола Пристань пройшов виїзний семінар-тренінг «Створення команди реформ в туризмі «Херсонщина 2019», організований управлінням туризму та курортів Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політки Херсонської обласної державної адміністрації. Тренерами були Олександр Лієв – доктор філософських наук, Голова асоціації індустрії гостинності України, екс-міністр курортів і туризму Криму та Зоя Гаркавенко – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології НПУ імені М.П. Драгоманова.У заході взяли участь представники влади, туристичного бізнесу та громадських туристичних об’єднань Херсонської області, зокрема: Таврійського об’єднання територіальних громад, Асоціації «Туризм Херсону», Таврійського туристичного альянсу, «Ми – херсонці», Центру туризму живої історії «Олешшя», Інформаційного центру підтримки малого та середнього бізнесу та інновацій та інші. Активними учасниками тренінгу виступили депутат обласної ради Олександр Книга та перший заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Сергій Павленко. До семінару також приєдналися колеги та партнери з сусідніх областей – Паніч Володимир Михайлович – Коблівськийсільський голова та Федосєєв Сергій Миколайович – заступник директора Центру регіонального туризму міста Южне.16237903_1245779148824934_1981025387_n

На семінарі детально розглядались поняття «клієнт» та «продукт» у туристичній галузі, відпрацьовувались питання легалізації туристичного бізнесу, визначено поняття візії та її варіанти для туристичної Херсонщини. Велика частина тренінгу була присвячена командній роботі, висвітлюючи основні її переваги та недоліки. Семінар допоміг розкрити основні правила презентації туристичних продуктів враховуючи потреби та особливості регіону,в якому вони презентуються. Усі учасники отримали безцінні знання та практичні навички для формування продуктивної команди для успішного розвитку туризму в регіоні.

         У результаті спільної дводенної роботи учасниками туристичного активу Херсонщини визначено спільний план дій щодо подальшого розвитку туристичної індустрії області. Сформовано пріоритетні напрямки роботи на 2017 рік, в тому числі щодо сприяння розвиткузалізничного та авіасполучення між Херсонщиною та деякими областями України, здійснення виїзних презентацій області на внутрішньому ринку та варіанти заохочення іноземних туристів, ґрунтуючись на реаліях та правилах ринку сьогодні.

Корисні посилання