В Нижньосірогозькому районі 17 сімей отримали матеріальну допомогу

03.10.2014 23:01:00

01 жовтня 2014 року в приміщенні Нижньосірогозької районної державної адміністрації відбулося засідання районного координаційного центру з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

01 жовтня 2014 року в приміщенні Нижньосірогозької районної державної адміністрації відбулося засідання районного координаційного центру з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
На розгляд членів координаційного центру було винесено питання надання матеріальної допомоги родинам, які прибули з Донецької області. Рішеннями координаційного центру 4 сім’ям, які приїхали з районів проведення антитерористичної операції, надана матеріальна допомога на загальну суму 1,9 тис. грн. 
Всього з початку року матеріальну допомогу за рахунок субвенції з обласного бюджету отримали 17 сімей з 45 осіб на загальну суму 17,3 тис. грн. 
2 сім’ям з районів проведення АТО призначено державні соціальні допомоги, 20 особам – пенсію, 2 особам надано статус безробітних. 15 сімей районним товариством Червоного Хреста забезпечені одягом та взуттям (всього –  595 одиниць).

Корисні посилання