У Нижньосірогозькому районі обговорили підсумки питань, що надійшли у рамках проекту «Діалог з країною»

20.02.2014 18:05:00

18 лютого 2014 року при заступнику голови районної державної адміністрації Ользі Малецькій було проведено нараду з питань підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту «Діалог з країною»

З метою реалізації в регіонах завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління (у контексті відзначення Дня захисника Вітчизни та виконання Указу Президента України від 19.10.2012 №604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»), реалізація у регіонах завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян, а також підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту «Діалог з країною» 18 лютого 2014 року при заступнику голови районної державної адміністрації Ользі Малецькій було проведено нараду з питань підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту «Діалог з країною».
В рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» до «Урядового контактного центру» через урядову телефонну «гарячу лінію» звернулась жителька с.Вільне Нижньосірогозького району. На порядок денний було винесено питання Про стан виконання доручень голови обласної державної адміністрації  щодо розгляду звернення громадян, які надійшли під час телепроекту «Діалог з країною».
У своєму зверненні до Президента України в рамках проекту «Діалог з країною» заявниця порушувала питання стосовно підняття виплати державної соціальної допомоги. Спеціалісти управління соціального захисту населення районної державної адміністрації надали заявниці роз’яснення про порядок призначення та надання населенню державної соціальної допомоги, субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. І про можливість отримання нею пільг на користування послугами на водопостачання та електроенергію, як багатодітної сім’ї та про можливість переоформлення нею певної державної соціальної допомоги.
Заступник голови районної держаної адміністрації Ольга Малецька зазначила, що: «Реалізація в регіонах соціальних ініціатив Президента України можлива лише за умови відкритості і прозорості влади. Саме зворотній зв’язок дозволяє корегувати та послідовно втілювати в життя заплановані економічні й соціальні реформи в державі. Крім цього, право громадян на звернення до державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій різних форм власності, громадських об’єднань є одним із заходів щодо забезпечення законності й дисципліни в державному управлінні».

Корисні посилання