У Нижньосірогозькому районі обговорили перспективи розвитку альтернативної енергетики

25.12.2013 18:33:00

24 грудня 2013 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулось семінар з сільськими та селищним головами з питань розвитку альтернативної енергетики в області та районі зокрема

24 грудня 2013 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулось семінар з сільськими та селищним головами з питань розвитку альтернативної енергетики в області та районі зокрема.
Завідувач сектору житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Василь Ткаченко ознайомив присутніх з перспективами розвитку альтернативної енергетики в області. Зокрема, він зазначив, що в Херсонській області сформований перелік земельних ділянок, на яких можливо розміщення вітрових та сонячних електростанцій на загальній площі 6475 га.
 
«З метою реалізації у регіонах завдань, доручень Президента України з питань підведення підсумки реалізації у 2013 році проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо впровадження екологічних альтернативних джерел енергії та для створення належних умов реалізації проектів з використання відновлювальних енергетичних ресурсів розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 22 лютого 2013 року №100 було схвалено проект Програми розвитку відновлювальної енергетики в Херсонській області до 2030 року. 
Розвиток альтернативних джерел енергії значно покращить енергетичну ситуацію району та держави загалом. Тим паче, що в районі є земельні ділянки які пропонуються потенційним інвесторам для залучення інвестицій під розміщення геліостанцій», – зазначила заступник голови районної державної адміністрації Ольга Малецька.

Корисні посилання