У Нижньосірогозькому районі обговорили виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року

23.10.2014 16:56:00

22 жовтня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Павла Павлова

22 жовтня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Павла Павлова. Порядком денним колегії було передбачено розгляд ряду важливих питань. Ознайомила присутніх з підсумками виконання районного бюджету та місцевих бюджетів району за 9 місяців 2014 року заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Людмила Черниш. Вона зазначила, що виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року становить по доходах та видатках загального фонду у сумах 40008,0 тис. грн та 41554,9  тис. грн відповідно; по доходах та видатках спеціального фонду у сумах 606,7 тис. грн та 881,1 тис. грн відповідно; залишок коштів, який склався на кінець звітного періоду по загальному та спеціальному фонду у сумах 291,4 тис. грн та 203,1 тис. грн відповідно. Понад план мобілізовано 1208,9 тис. грн. 
Планові показники виконані по всіх 8 джерелах доходів. Найбільшу питому вагу у власних надходженнях загального фонду (50,5%) займає податок та збір на доходи фізичних осіб, якого в звітному періоді до місцевих бюджетів надійшло 6678,3 тис. грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 10,4 відсотки, або 630,2 тис. грн. Павло Павлов підбив підсумки обговорення даного питання та зазначив, що майже всі сільські ради добре спрацювали, але попри це є ще ряд проблемних питань вирішення яких дасть можливість збільшити надходження до бюджету.
Значної уваги було приділено питанню щодо організуючої ролі управління соціального захисту населення районної державної адміністрації щодо забезпечення в районі реалізації державної політики з питань соціального захисту населення. Доповідала з даного питання начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Інна Пашко. Вона зазначила, що за 9 місяців 2014 року у районі різними видами державних соціальних допомог скористалася 1621 сім’я, сума виплаченої їм допомоги склала 12457,39 тис. грн 579 сімей користуються субсидією на житлово-комунальні послуги та для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу на загальну суму 636,6 тис. грн. З початку року окремим категоріям громадян у районі надано пільги на загальну суму 1205,6 тис. грн.
Одним із головних завдань залишається питання соціальної підтримки родин мобілізованих військовослужбовців, зокрема тих, які беруть участь у антитерористичній операції. Виконкомами сільських та селищної рад вивчено матеріально-побутові умови проживання цих сімей з метою надання їм допомоги у вирішенні соціально-побутових проблем та надання пільг на житлово-комунальні послуги. Так, заплановано винести на розгляд сесій виконкомів порушені питання та за прогнозними розрахунками заплановано передбачити надання матеріальної допомоги 64 сім’ям військовослужбовців на загальну суму 27,4 тис. грн. Підводячи підсумки з даного питання Павло Павлов зазначив, що на сьогодні необхідно підтримувати сім’ї, членів яких мобілізовано та надавати їм всебічну підтримку та допомогу. 
З підсумками роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2014 року присутніх ознайомила начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації Галина Богданевич, вона зазначила, що протягом 9 місяців 2014 року опрацьовано 164 звернення громадян, у тому числі і звернення, які надійшли з державної установи «Херсонський обласний контактний центр», що у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року на 31, або на 19 % більше, з них 78 – надійшли поштою, 69 – на особистому прийомі громадян, 17 – на виїзному прийомі громадян за місцем їх проживання. На контролі перебувало 160 звернень, або 97% від їх загальної кількості.
Про виконання  в районі актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрації, стан виконавської дисципліни за підсумками 9 місяців 2014 року поінформувала завідувач сектора контролю апарату районної державної адміністрації Олена Федорець, яка зазначила, що до районної державної адміністрації для виконання за 9 місяців 2014 року надійшло 1779  документів, що на 445, або 25% менше, ніж у відповідному періоді минулого року, видано 32 доручення голови районної державної адміністрації, з них підлягало виконанню завдань – 90, 86 – виконано повністю, 2- частково, 2- в стадії виконання понад відведений термін. 

Корисні посилання