У Нижньосірогозькому районі оглянули посівні площі сільськогосподарських угідь

28.10.2013 15:10:00

23 жовтня у Нижньосірогозькому районі відбулась зустріч з громадою та сільгосптоваровиробниками Вербівської сільської ради. Учасники наради оглянули посівні площі сільськогосподарських угідь сільської ради

З метою реалізації та виконання завдань та ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо створення умов для розвитку аграрного сектору у середу 23 жовтня під керівництвом заступника голови Нижньосірогозької райдержадміністрації Ольги Малецької відбулася зустріч з громадою та сільгосптоваровиробниками Вербівської сільської ради за участі фахівців управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації. Учасники наради оглянули посівні площі сільськогосподарських угідь сільської ради. Заступник начальника управління агропромислового розвитку Валерій Кравченко детально проінформував учасників щодо стану та розвитку аграрного сектору в районі.
Заступник голови районної державної адміністрації Ольга Малецька зазначила: “Розвиток сільського господарства відіграє важливу роль у загальному економічному розвитку Нижньосірогозького району та країни загалом. Сільське господарство створює робочі місця, а також зменшує рівень бідності населення. Це галузь матеріального виробництва, що має важливе значення в забезпеченні населення продуктами, а промисловість – сировиною. Тому саме співпраця влади та аграріїв дозволить вирішити нагальні проблеми та втілити у життя нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича”.

Корисні посилання