У Нижньосірогозькому районі школи готові до нового навчального року

28.08.2013 18:53:00

З метою реалізації в регіонах завдань і доручень Президента України з модернізації системи освіти та належної підготовки до нового навчального року 28 серпня на засіданні колегії було розглянуто питання «Про роботу відділу освіти, молоді та спорту, закладів освіти району з підготовки до нового 2013/ 2014 навчального року»

З метою реалізації в регіонах завдань і доручень Президента України з модернізації системи освіти та належної підготовки до нового навчального року 28 серпня на засіданні колегії було розглянуто питання «Про роботу відділу освіти, молоді та спорту, закладів освіти району з підготовки до нового 2013/ 2014 навчального року».
З даного питання доповідала Наталія Вязова – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Вона повідомила, що з метою підготовки навчальних закладів до нового навчального року в період з 06 по 8 серпня 2013 комісією у складі начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, фахівців районної санітарно-епідеміологічної служби та районного сектору управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснено перевірку навчальних закладів.
У районі функціонують 15 загальноосвітніх навчальних закладів ( ЗОШ I-II ступенів – 3, ЗОШ I-III ступенів -12) , 13 дошкільних навчальних закладів, 3 позашкільних навчальних заклади (дитячо-юнацька спортивна школа, будинок творчості дітей та юнацтва, станція юних натуралістів) і міжшкільний навчально-виробничий комбінат.
Акти готовності до нового навчального року отримали 14 загальноосвітніх шкіл та 13 дошкільних навчальних закладів. Завершує роботи з підготовки Степненська ЗОШ I-III ст.
За результатами перевірки з підготовки закладів освіти до нового навчального року було відзначено кращі навчальні заклади, а саме Сірогозька ЗОШ I-III ст., Новоолександрівська ЗОШ I-III ст., Дем’янівська ЗОШ I-II ст. і Верхньоторгаївська ЗОШ I-II ст.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації повідомила, що в районі завершується підготовка навчальних закладів до початку нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. На сьогодні стан готовності навчальних закладів становить 96,5 %, у тому числі загальноосвітні школи – 93 %; дошкільні навчальні заклади – 100%.
У цей же день за участю голови районної державної адміністрації Олександра Шилкіна відбулася щорічна педагогічна конференція з питання «Підсумки підготовки закладів освіти до нового 2013/14 навчального року». На зустріч були запрошені керівники навчальних закладів району.
Олександр Шилкін повідомив, що з сіл, де відсутні навчальні заклади, що дають базову та середню освіту, здійснюватиметься підвезення 117 учнів до опорних шкіл.
У рамках соціальних ініціатив Президента щодо районної програми «Кожній сільській школі – шкільний автобус» на 2012-2015 роки за рахунок державного бюджету 14 серпня 2013 район отримав 2 шкільних автобуси, які здійснюватимуть підвезення учнів із сільської місцевості, де відсутні загальноосвітні навчальні заклади (с. Новорогачинське, с. Змагання, с. Зернове, с. Чехівка, с. Партизани), у Червонопартизанську і Вільненську ЗОШ I-III ст.
З метою належної підготовки котелень до роботи в осінньо-зимовий період при навчальних закладах створені робочі групи, до складу яких включені фахівці і відповідальні за електро-і теплогосподарство шкіл району для перевірки стану готовності котельного господарства до опалювального сезону. В даний час проводиться закупівля та розпочато поставки вугілля у дошкільні навчальні заклади. Загальноосвітні навчальні заклади готові до нового навчального року.

Корисні посилання