У Нижньосірогозькому районі опікуються проблемами сімей, які прибули з Донецької та Луганської областей

18.09.2014 16:50:00

15 вересня 2014 року в Нижньосірогозькій районній державній адміністрації відбулося засідання районного координаційного центру з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

15 вересня 2014 року в Нижньосірогозькій районній державній адміністрації відбулося засідання районного координаційного центру з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
На засіданні було розглянуто заяву про надання матеріальної допомоги громадянам, які прибули з Донецької області. Члени районного координаційного центру вирішили надати матеріальну допомогу особам, які звернулись до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Даній родині було надано волонтерське житло.
За результатами засідання було прийнято рішення щодо продовження акції по збору речей і продуктів харчування для постраждалих зі східних регіонів України. Відділу освіти районної державної адміністрації та селищній раді рекомендовано контролювати питання щодо забезпечення освітніми послугами дітей, які проживають в сім’ях, що прибули з районів проведення АТО.

Корисні посилання