У Новій Каховці обговорили підсумки вирішення питань, що надійшли в рамках проекту «Діалог з країною»

21.02.2014 00:36:00

17 лютого у місті Нова Каховка відбулося засідання, на якому обговорювалося питання реалізації у регіонах завдань Президента України Віктора Януковича щодо належної роботи зі зверненнями громадян, а також підводилися підсумки вирішення питань, що надійшли в рамках проекту «Діалог з країною»

17 лютого у місті Нова Каховка відбулося засідання, на якому обговорювалося питання реалізації у регіонах завдань Президента України Віктора Януковича щодо належної роботи зі зверненнями громадян, а також підводилися підсумки вирішення питань, що надійшли в рамках проекту «Діалог з країною». Участь в обговоренні взяли керуючий справами виконавчого комітету Василь Акуленко, керівники комунальних підприємств міста та інші. Було констатовано, що впродовж 2013 року до виконавчого комітету Новокаховської міської ради надійшло 1025 звернень громадян, враховуючи колективні. Позитивно вирішено 242 питання, у 750 випадках надані роз’яснення, у 5-ти — відмовлено з наданням останніх.
 
Найбільш гострими та актуальними для громадян залишаються соціальні, житлові проблеми та питання роботи комунальних служб. Василь Акуленко відзначив: «На контролі служб виконкому на даний час є вирішення 19 питань, порушених у зверненнях громадян: забезпечення житлом, ремонту доріг, покрівель, благоустрою території, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам та ін. Жителі звертались як до виконкому, так і безпосередньо до керівників комунальних підприємств. Питання ретельно вивчалися, відповіді надавалися з посиланням на відповідні статті законів України у встановлений законом термін. Зверненням ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних громадян приділяється особлива увага».
 
Під час засідання було наголошено, що у структурних підрозділах виконкому широко застосовується практика проведення виїзних прийомів. Для малозабезпечених громадян міста свою роботу на громадських засадах продовжує інформативно-консультативний центр при Новокаховському коледжі Таврійського державного агротехнологічного університету. Студентами старших курсів і викладачами юридично-правового відділення надаються консультації з питань підприємництва, земельного, трудового, адміністративного законодавства, допомога в оформленні документів. 
Також мова йшла про телевізійний проект «Діалог з країною», участь у якому взяла жителька Зоя Краєва. Вона звернулася до Адміністрації Президента стосовно надання дозвільних документів на встановлення індивідуального опалення. На особистому прийомі першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова для отримання необхідної довідки на розробку проекту встановлення газового котла заявниці було запропоновано погасити заборгованість або скористатись можливістю укладення договору на реструктуризацію вказаної суми боргу з КП «Новокаховське управління комунального господарства».

Корисні посилання