У Новій Каховці відзначили 119-річницю з дня народження О.П.Довженка

16.09.2013 17:22:00

З нагоди 119-ї річниці з дня народження українського письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника, класика світового кінематографу Олександра Петровича Довженка в закладах культури та освіти міста Нова Каховка відбулися урочисті заходи

З нагоди 119-ї річниці з дня народження українського письменника, кінорежисера, кінодраматурга, художника, класика світового кінематографу Олександра Петровича Довженка в закладах культури та освіти міста Нова Каховка відбулися урочисті заходи.
В ЗОШ № 1 імені О.Довженка для учнів молодших класів проведено екскурсії до шкільного музею «Довженко О.П. у Новій Каховці». До знаменної дати випущено святковий номер дитячої шкільної газети «Довженківець», організовано книжково-ілюстровану виставку в шкільній бібліотеці «Я народився і жив для добра і любові», проведено  літературний альманах «З іменем Довженка на вустах».

17 вересня з нагоди Дня народження школи біля пам’ятника О.П.Довженка відбудеться урочиста святкова лінійка, на якій першокласників приймуть в ряди юних Довженківців.

Корисні посилання