У Новій Каховці розглянуто питання введення практики реалізації лікарських засобів через фельдшерсько-акушерські пункти

29.11.2013 18:52:00

На виконання завдань Президента України у Новій Каховці розглянуто питання введення практики реалізації лікарських засобів через фельдшерсько-акушерські пункти

На виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо поліпшення якості надання медичних послуг населенню в рамках реалізації проекту «Територія здоров’я» заступник міського голови Вадим Мерзлов провів зустріч з медичними працівниками ФАПів сіл Райське та Плодове з питання роботи ФАПів у сільській місцевості та забезпечення КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» медичним обладнанням.
Розпочавши зустріч, заступник міського голови зазначив: «Одним із головних завдань влади є здоров’я наших мешканців. Реорганізація медзакладів направлена сьогодні на своєчасне виявлення хвороб та надання якісної допомоги». З перших днів роботи КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» були визначені напрями розвитку та проблемні питання: по інфраструктурі підрозділів, забезпеченості закладів первинної медичної допомоги лікарськими засобами, медичним обладнанням, транспортом. Вадим Мерзлов відмітив, що матеріальна база ФАПу села Райське потребує капітального оновлення, визначив необхідність придбання медичного обладнання для підрозділів первинної допомоги, відповідно установчих документів МОЗ України. Фельдшерський пункт села Плодове має приміщення, що відповідає як санітарним, так і медичним вимогам. 
Під час зустрічі також було розглянуто питання введення практики реалізації лікарських засобів через фельдшерсько-акушерські пункти. Було укладено договір про діяльність пов’язаних з торгівлею лікарських засобів між Центром та Комунальним підприємством «Центральна міська аптека міста Нова Каховка».
Головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» Зоріна Зінченко говорила про перехід на нові організаційні форми надання медичної допомоги населенню, подальшу структурну реорганізацію галузі, пріоритетного розвитку медичної допомоги на засадах сімейної медицини, про плани модернізації Центром ФАПів для надання доступної, якісної та своєчасної допомоги мешканцям сіл.

Корисні посилання