В облдержадміністрації відкрилася фотовиставка до 100-річчя біосферного заповідника «Асканія-Нова»

19.02.2021 13:33:20
В облдержадміністрації відкрилася фотовиставка до 100-річчя біосферного заповідника «Асканія-Нова»

Цього року біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна відзначає своє 100-річчя. Пейзажі незайманих степів та представників дикої природи зафіксував фотокамерою директор заповідника Віктор Гавриленко.

Найближчі два тижні фотовиставка перебуватиме в будівлі Херсонської обласної державної адміністрації на другому поверсі. З роботами ознайомився т.в.о.голови облдержадміністрації Сергій Козир. Він відзначив важливість збереження заповідних територій на Херсонщині.

Віктор Гавриленко робив фотознімки протягом останніх 5 років та назвав виставку символічно «Збережена заповідна природа Асканійської оази».

Довідково: «Асканія-Нова» є природоохоронною науково-дослідною установою в системі Національної академії аграрних наук, яка забезпечує збереження найбільшої в Європі ділянки типчаково-ковилового степу. Територія заповідника «Асканія-Нова» сертифікована як еталон типчаково-ковилових степів планети, які підлягають збереженню і вивченню за програмою ЮНЕСКО «Людина і біосфера».Корисні посилання