У Скадовській школі відкрили нову експозицію музею

30.10.2014 15:10:00

28 листопада 2014 року урочисто відбулося відкриття оновленого приміщення та нової експозиції музею у Скадовській загальноосвітній школі I-III ступенів №3

28 листопада 2014 року урочисто відбулося відкриття оновленого приміщення та нової експозиції музею у Скадовській загальноосвітній школі I-III ступенів №3. Подія, присвячена 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. На відкриття музею були запрошені очільники влади, ветерани, активісти громадських організацій та батьки. Голова Скадовської районної державної адміністрації Юрій Бобилєв привітав учнів та учителів із знаменною подією навчального закладу та зазначив, що відкриття музею є своєрідним місточком між минулим і теперішнім, спогадами про героїчні події батьків, дідів і сьогоденням. 
Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, спираючись на свій педагогічний досвід, наголосив на тому, що школярі району знають і шанують історію краю, і відкриття музею ще одна сходинка до вивчення героїчних сторінок минулого. Червону стрічку було урочисто перерізано. Усі присутні з цікавістю слухали екскурсоводів, які презентували матеріали музею, що направлені на патріотичне виховання молодого покоління. 

Корисні посилання