У Скадовському районі пройшло навчання у V літній управлінській школі ІКТ «Хмарні сервіси в освіті»

25.06.2014 17:35:00

18-25 червня 2014 року у Скадовському районі відбулася V літня управлінська школа з ІКТ (Інформаційно-комунікаційні технології) «Хмарні сервіси в освіті»

18-25 червня 2014 року у Скадовському районі відбулася V літня управлінська школа з ІКТ (Інформаційно-комунікаційні технології) «Хмарні сервіси в освіті».
Асоціація «Відроджені гімназії України» спільно з Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, при сприянні відділу освіти, молоді та спорту Скадовської районної державної адміністрації, програми «Партнерство в навчанні», компанії Майкрософт, проектів «Майстер Тул» та «Хмарні сервіси в освіті» провели п’ятиденне навчання керівників закладів освіти України.
18 червня у Лазурненській загальноосвітній школі відбулося урочисте відкриття V літньої управлінської школи «Лазурне – 2014». Ярослав Турянський, Президент ВГУ, привітав учасників конференції та запросив до співпраці. 25 учасників із 16 областей України мали змогу продемонструвати свою роботу та обмінятися досвідом, ознайомившись із презентацією управлінських методик впровадження ІКТ в навчальних закладах нового типу.  
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Смирнова, звертаючись до учасників управлінської школи зазначила: «Велика честь сьогодні для нас приймати учасників Асоціації «Відродження гімназій України» та мати можливість представити освітню галузь Скадовщини, розвиток якої за останні роки визначає якісні зміни, що впливають на якість освіти в цілому. Цьогорічна конференція, яка зібрала справжніх альтруїстів педагогічної праці допоможе нашому району здолати нову сходинку на шляху нового інноваційного розвитку кожного навчального закладу».
20 червня гостинно відчинила двері учасникам конференції Скадовська гімназія- сучасний, інформатизований заклад, який іде  в ногу з розвитком технологій та завжди першим впроваджує всі новації. На сучасному етапі впровадження ІКТ заклад здійснює експериментальне дослідження «Використання інформаційних технологій у навчально – виховному процесі гімназії як умова формування світогляду школярів ІІ та ІІІ ступенів навчання». Система роботи закладу та презентація управлінської діяльності з ІКТ зацікавила всіх присутніх. 
Робота управлінської школи продовжила свою роботу 21-24 червня практичними заняттями з дуже актуальних тем: впровадження інтегровано-діяльнісного підходу в навчальний процес закладів нового типу України (за проектом «Росток»), технології програми «Хмарні сервіси в освіті», навчання з технологіями, робочий простір керівника в Офісі 365, технології навчання компанії Майкрософт в програмі «Партнерство в освіті». 
25 червня 2014 року відбулося підведення підсумків роботи та урочисте закриття літньої управлінської школи з ІКТ. Приємним результатом роботи стало вручення сертифікатів та посвідчень новим членам Асоціації, серед яких керівники навчальних закладів освіти Скадовщини: Скадовської ЗОШ №2, Тарасівської ЗОШ, комунального закладу «Скадовська загальноосвітня школа-інтернат Херсонської обласної ради».

Корисні посилання