У Скадовському районі відбувся ХVІ фестиваль-конкурс зі спортивних танців «Кубок Чорного моря»

19.06.2014 00:51:00

14-15 червня 2014 року в спортивній залі Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка, за підтримки голови Скадовської райдержадміністрації Юрія Бобилєва, відбувся ХVІ щорічний відкритий фестиваль-конкурс із спортивного танцю «Кубок Чорного моря»

14-15 червня 2014 року в спортивній залі Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка, за підтримки голови Скадовської райдержадміністрації Юрія Бобилєва, відбувся ХVІ щорічний відкритий фестиваль-конкурс із спортивного танцю «Кубок Чорного моря». 
«Приємно відмітити, що багато років поспіль, cаме у Скадовську, проходить таке видовищне спортивне дійство, яке популяризує та пропагує дійсно здоровий спосіб життя, особливо серед молоді району. Адже спорт на Скадовщині інтенсивно і стрімко відроджується. Сьогодні нам необхідно повернути людей до вічних цінностей, дати молоді позитивні орієнтири» — зазначив заступник голови Скадовської райдержадміністрації Віталій Кулюк у своїй промові.
Танцювальні пари з Луганська, Донецька, Харкова, Запоріжжя, Мелітополя, Миколаєва, Херсону, Одеси, Нікополя, а також господарів проведення змагань — Скадовська протягом двох днів виборювали головні призи фестивалю. 
Вдало виступили наші земляки учасники народного аматорського ансамблю спортивного бального «Каравела» (керівники Лариса Шаронова та Наталія Уварова). 
Перші місця у своїх номінаціях здобули пари: Шкода Олександр та Булюк Дар’я, Уманський Олексій та Дуда Ліза, Бардачев Артем та Гнатюк влада, Шуліков Дмитро та Грачева Тетяна.
Другі місця: Клименко Владислав та Цилінко Наталія, Теленик Микола та Норік Ліза, Саволоцький Микита та Кравченко Марія, Лєбєдєв Артем та Загайкан Анна, Березюк Микола та Сомченко Катерина, Гавриляк Євген та Рябікіна Ксенія, Гончар Віктор та Теленик Ліза, Назар Кирило та Марчук Оксана.
Треті місця посіли: Стариков Микола та Сокольчук Анна, Чайка Єгор та Саніна Діана, Косманов Артем та Іванова Віталіна, Лоза Віталій та Кадайшева Юлія, Костенко Костянтин та Рященко Яна, Мельниченко Олександр та Рябікіна Ольга.
На радість нашій українській землі виростають юні таланти Скадовщини, які з раннього дитинства мають захоплений погляд на оточуючий світ, оптимістичне бажання жити і творити в єдиній неподільній Україні!

Корисні посилання