У Скадовському районі відбувся XІІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»

10.06.2014 23:43:00

5 червня 2014 року за ініціативи Херсонського державного будинку художньої творчості, координаційної ради Федерації дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства», Скадовського центру дитячої та юнацької творчості у Скадовському районному будинку культури відбувся XІІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»

5 червня 2014 року за ініціативи Херсонського державного будинку художньої творчості, координаційної ради Федерації дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства», Скадовського центру дитячої та юнацької творчості у Скадовському районному будинку культури відбувся XІІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів». У ньому взяли участь 1300 обдарованих дітей з Києва, Одеси, Дніпропетровська та Херсонщини, віком від 6 до 18 років.        
  
Відкриваючи фестиваль, голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв зазначив: «Скадовськ збирає друзів» перетворюється у справжнє свято для дітей та дорослих. Кожна дитина – це маленька частина єдиного цілого, що містить унікальний творчий потенціал, який, якщо розвивати, може дати неабиякі плоди. Кожна дитина на цьому фестивалі творчості – це мистецька скарбниця». 
       
Хореографічні колективи, вокалісти, вокальні студії, майстри художнього читання та дитячі театральні колективи — справжнє суцвіття юних талантів показало свою майстерність в різних номінаціях. Гучні оплески вибухали після кожного нового виступу, зал потопав в нескінченних оваціях.
       
Фестиваль назавжди закарбував у пам’яті глядачів неймовірну красу філігранної витонченості кожного номеру у поєднанні з надзвичайним потоком енергії сили і молодості, що випромінювали очі юних артистів.
Зорепад дитячих талантів подарував учасникам свята не лише гарний настрій, а й віру у власні сили, у власний талант.
  
Успіх завжди окрилює і дає наснаги. Тож фестиваль через рік знову покличе своїх друзів до Скадовська.

Корисні посилання