У Скадовському районі затвердять центр первинної медико-санітарної допомоги

18.06.2013 16:10:00

На сьогодні у Скадовському районі підготовлено пакет документів для затвердження центру первинної медико-санітарної допомоги як окремої юридичної особи

На сьогодні в Скадовському районі підготовлено пакет документів для затвердження центру первинної медико-санітарної допомоги як окремої юридичної особи. Велика увага реформуванню системи охорони здоров’я в районі приділяє голова районної державної адміністрації Єгор Устинов, за підтримки якого Скадовщина рухається вперед на шляху до сучасної медицини.
У рамках реформування системи охорони здоров’я сьогодні в Україні відбувається поступове розділення медицини на первинну, вторинну і третинну. Завдання по зміцненню здоров’я населення, зменшенню захворюваності покладено, насамперед, на первинну медико-санітарну допомогу, яка заснована на принципах загальної практики сімейної медицини. Нагадаємо, що в листопаді 2011 року центр ПМСД був створений як структурний підрозділ центральної районної лікарні.
В цілому створення та діяльність центру первинної медико-санітарної допомоги покликана поліпшити стан здоров’я жителів Скадовського району, стати одним із запорук профілактики захворювань, зниження рівня смертності та збільшення середньої тривалості життя населення Скадовщини. Робота також ведеться і в інших напрямках: терапевти і педіатри проходять перепідготовку на сімейних лікарів, планується відкриття амбулаторій загальної практики сімейної медицини на базі ФАПів та ФП, які обслуговують населення з чисельністю 1 тисяча і більше осіб.

Корисні посилання