В Скадовську проведений обласний турнір з футболу серед команд юнаків 2006 року народження, присвячений пам’яті загиблих в АТО героїв Херсонщини

05.05.2016 11:04:58
В Скадовську проведений обласний турнір з футболу серед команд юнаків 2006 року народження, присвячений пам’яті загиблих в АТО героїв Херсонщини

З 25 по 29 квітня 2016 року в м. Скадовську на стадіоні «Колос» відбувся відкритий обласний турнір з футболу серед команд юнаків 2006 року народження, присвячений пам’яті загиблих в АТО героїв Херсонщини. У яких узяли участь 9 футбольних команд цієї вікової групи, а саме: «Зірка» (комплексна ДЮСШ №2 м. Кіровограда); «Освіта – 1» та «Освіта – 2» (комплексна ДЮСШ управління молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації), СДЮСШОР з футболу «Миколаїв» та МФК «Академія» (Миколаївська СДЮСШОР з футболу «Миколаїв»), «Чорноморець» (м. Одеса), ДЮСШ №11 (м. Одеса), «Тайфун» (Баштанська районна ДЮСШ Миколаївської області), «Джарилгач» (Скадовська районна комплексна ДЮСШ).

На урочистому відкритті турніру, після підйому Державного прапора України і виконання Гімну України усім складом учасників, тренерів, батьків і гостей від їх імені був покладений вінок до меморіальної дошки загиблому у зоні проведення АТО колишньому учню Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури Сергію Бєлікову.

За результатами проведених змагань переможцем турніру стала команда «Освіта – 1» м. Херсона, до складу якої входили юні футболісти Іван Дорохов, Дмитро Нікета, Іван Жданов, Микита Дробишев, Артем Волович, Олександр Білоус, Максим Макаренко, Кирило Перегудов, Данило Якименко, Михайло Лихота, Сергій Семенов (тренер команди – Андрій Руденко). Срібний призер – команда ДЮСШ №11 м. Одеси, бронзовий – команда «Зірка» м. Кіровограда.

Були також визначені і нагороджені цінними призами кращі гравці турніру:

– кращий воротар – Дмитро Лосей «СДЮСШОР з футболу «Миколаїв» м. Миколаїв;

– кращий захисник – Олександр Винокуров («Зірка», м. Кіровоград);

– кращий нападник – Олександр Пшеничнюк («ДЮСШ №11», м. Одеса);

– кращий гравець – Данило Якименко («Освіта – 1», м. Херсон).

Всім командам, що взяли участь у турнірі, були вручені пам’ятні кубки і грамоти, гравцям  команд-призерок турніру медалі і грамоти відповідних ступенів.

Корисні посилання