В смт Білозерка розглянуто питання будівництва багатоквартирного будинку

26.08.2015 13:45:22
В смт Білозерка розглянуто питання будівництва багатоквартирного будинку

26 серпня 2015 року в смт Білозерка, за участі в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Ігора Шепелєва, голови районної державної адміністрації Віктора Романова, керівника Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» Олександра Проніна відбулася робоча нарада з членами кооперативу «Забудовник», на якій було розглянуто поточні організаційні питання будівництва багатоквартирного житлового будинку в смт Білозерка по пров.Торгівельний.

Довідково: Один із інвестиційних проектів, що успішно реалізується на Херсонщині – будівництво 28-квартирного житлового будинку в смт Білозерка, реалізація якого розпочата за ініціативи облдержадміністрації. Основна мета проекту – забезпечення житлом працівників правоохоронних органів, охорони здоров’я та освіти, спортсменів. Також стати учасниками проекту мають можливість інші жителі району.

Замовник – УМВС України в Херсонській області, координатор – Білозерська районна державна адміністрація.

Основним інвестором проекту в рамках діючої програми пільгового кредитування «Власний дім» є Херсонський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за рахунок кредитних коштів та власних коштів забудовників. У цілому, спорудження житлового будинку здійснюється на умовах дольової участі зазначених учасників проекту. Загальна вартість інвестиційного проекту становить 8,5 млн. грн.

Корисні посилання