У Великолепетиському районі планується оздоровити понад 1000 дітей за літній період 2014 року

11.06.2014 18:06:00

У Великолепетиському районі триває робота пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням, які забезпечують безперервність навчально-виховного процесу протягом року, сприяють зміцненню здоров’я, гармонійному, фізичному, інтелектуальному та духовному розвитку дітей та учнівської молоді

У Великолепетиському районі триває робота пришкільних оздоровчих таборів з денним перебуванням, які забезпечують безперервність навчально-виховного процесу протягом року, сприяють зміцненню здоров’я, гармонійному, фізичному, інтелектуальному та духовному розвитку дітей та учнівської молоді. Керівництво району значну увагу приділяє діяльності пришкільних таборів та періодично відвідує їх. А їх в районі створено 18.
Як зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко: «Діти – наше майбутнє. Вони повинні бути у центрі уваги держави, відчувати підтримку, турботу та небайдужість. Ми маємо докласти максимум зусиль для того, щоб літній відпочинок та оздоровлення дітей у 2014 році в нашому районі пройшов організовано та охопив максимальну кількість дітей».
Цікаво, весело та активно проведуть час у пришкільних таборах району 1098 дітей віком від 7 до 15 років.
Особливу увагу районна влада приділяє створенню умов для всебічного творчого розвитку школярів, можливостей проявити свої здібності та таланти під час організації й проведення різноманітних конкурсів, концертів, вікторин, спортивних змагань, сюжетно-рольових ігор тощо.
Вихованням та організацією відпочинку займаються досвідчені педагоги, які організовують цікаве та змістовне дозвілля школярів. Безліч заходів організовується з метою формування здорового способу життя, збереження та зміцнення здоров’я дітей. Найбільш цікавими для дітей є спортивні змагання, ігри, екскурсії.
Задоволені і учні, і батьки, адже їх діти – під наглядом.

Корисні посилання