У Великолепетиському районі пройшли змагання з армреслінгу

02.07.2013 22:43:00

29 червня 2013 року вперше у Великолепетиському районі проводилися змагання з армреслінгу, де сильна половина людства показала, що район перебуває у дійсно мужніх і надійних руках.
Учасники пройшли процедуру зважування та були розділені на дві вагові категорії: до 75 кг та 75-100 кг.
У змаганнях взяли участь 20 молодих чоловіків. Переможцем у ваговій категорії до 75 кг став Дмитро Євтушенко, у категорії – 75-100 кг – Віталій Ярко. Абсолютним переможцем змагань з армреслінгу за кількістю набраних балів став Віталій Ярко.
Призери були нагороджені медалями, грамотами та подарунками. Не обійшлось і без уваги з боку дівчат, які прийшли підтримати силачів. Сам захід був дуже актуальним, адже проводився напередодні  Міжнародного Дня Молоді.
Цього ж дня відбувся велопробіг для юних вихованців дитячої юнацької спортивної школи. Маршрут велопробігу: старт – центральна площа селища – вулиця Чкалова – вулиця Українська – «Пушка» – і у зворотному напрямку. Колона велопробігу супроводжувалась автомобілями ДАІ та швидкої допомоги. Першим до лінії фінішу прибув Устименко Владислав, якого нагороджено грамотою голови Великолепетиської районної державної адміністрації та цінним призом.

У рамках спортивних заходів до Дня молоді проведено районний турнір з шахів, де переможцем став Стрельцов Сергій Миколайович – викладач фізичної культури Рубанівської загальноосвітньої школи № 2.
Вітаємо усіх призерів та учасників змагань.